درباره ما

مرکز آموزش و یادگیری زبان های خارجی سنه شنیا

مرکز آموزش و یادگیری زبانهای خارجی پسرانه سنه و دخترانه شنیا سنندج از سال 1383 با کسب مجوز از سازمان آموزش و پرورش استان کردستان فعالیتهای خود را در زمینه آموزش و یادگسری زبان انگلیسی در سطوح خردسال – میانسال و بزرگسال شروع کرده است.
مدیر بخش پسرانه سنه، جناب آقای طالب رستمی معلم زبان انگلیسی متوسطه اول در بخش آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مدارس ناحیه 2  سنندج به مدت 29 سال در خدمت فرزندان این مرز و بوم فعالیت دارد. ایشان در طول سالهای فعالیت آموزشی در کلاسهای درس  همواره به عنوان معلمی پژوهشگر در کنار دانش آموزان فعالیت داشته است و یکی از مهمترین اهداف تاسیس  آموزشگاه  ادامه روند فعالیت پژوهشی بود که می خواست میزان تاثیر گذاری آن را بر روی دانش اموزان بدست آورد.
مدیر بخش دخترانه سرکار خانم جمیله جعفری همسر جناب آقای  رستمی به عنوان زوج فرهنگی با فعالیتهای مداوم  توانستند این مرکز را راه اندازی کنند.
این مرکز با رویکرد ( آموزش و یادگیری به روش گروهی) تاسیس و امکانات آموزشی آن هم  بر اساس همان دیدگاه تهیه و تدارک گردید.
فعالیت آموزشگاه رسما از شهریور سال 83 آغاز و تا امروز ادامه داشته است و در راستای فعالیتهای خود همواره با رویکرد پژوهشی مسائل آموزشی را ادامه داده است.

مهمترین فعالیتهای این مرکز

 • سیستم ارزشیابی TPS حاصل تلاشهای این واحد آموزشی است که از سال 92 توسط همکاران در کلاسهای درس برای ارزشیابی دانش آموزان بکار گرفته می شود.
 • سیستم تعاملی STS  که تا حال برای درس زبان انگلیسی مدارس متوسطه اول ناحیه 2 سنندج با گواهی همکاران آن ناحیه چندین همایش برگزار کرده است.
 • در حال حاضر این مرکز نماینده سیستم آموزشی VCV ( آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان) در استان کردستان و شهر سنندج می باشد.

منابع آموزشی آموزشگاه

 • سطح 1 Elementary ( خردسال ) کتابهای VCVs مخصوص مرکز آموزشی سنه شنیا

 • سطح 2 Intermediate ( میان سال کتابهای  VCV plus   و prime ) مخصوص مرکز آموزشی سنه شنیا

 • سطح 3 Advanced ( بزرگسال کتابهای Solution)

موقعیت و ساختمان مرکز

 • این آموزشگاه  در مرکز شهر سنندج – خیابان صلاح الدین ایوبی پایین تر از  چهار راه شهدا در  ساختمانی دو طبقه فعالیت دارد . فضای فیزیکی آموزشگاه  عبارتند از

  1. شامل 16 کلاس آموزشی که 8 کلاس آن فعلا در حال فعالیت می باشد.
  2. اتاق معلمان برای استراحت و دسترس بودن منابع آموزشی معلمان
  3. دفتر آموزشگاه برای ثبت نام و مراجعه ارباب رجوع
  4. اتاق کنفرانس به کنجایش 40 نفر برای برگزاری جلسات
  5. اتاق مدیر
  6. حیاط آموزشگاه، که با توجه به شرایط آن مکان خوبی برای دانش آموزان و والدین می باشد.

امکانات مرکز

 • فعالیتهای این مرکز بر اساس امکانات روز دنیا که  عبارتند از سیستمهای صوتی و بصری، سامانه هوشمند و سایت آموزشگاه می باشد.

  امید است با قدمهای کوچک خود به فرزندان این مرز و بوم خدمتی کرده باشیم.

بستن منو